www.bemowa.pl

:: Dzisiaj sesja Rady Bemowa
Wiadomość dodana przez: Redakcja (2009-09-09 07:58:09)

Wakacje skończone. Wypoczęta Rada Bemowa będzie m. in. dokonywać którąś tam roszadę personalną w komisjach. Zmieniać statut i wymyślać (a może już jest wymyslona ) nową nazwę Centrum Zdrowia i Edukacji Ekologicznej gminy Warszawa działajacej przy Artbemie. Rozważać nazwę niedawno stworzonej przez nich mikroulicy, oraz sprawy przyszłych inwestycji w tym budowy szkoły i przedszkola. Poniżej, w rozwinięciu, podajemy ważniejsze punkty dzisiejszej sesji.

5. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia opinii na temat zmian w załączniku dzielnicowym do uchwały budżetowej m.st. Warszawy na 2009 r. i Wieloletnim Programie Inwestycyjnym na lata 2009 – 2013 dla Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. (druk nr 229)

6. Projekt uchwały w sprawie inicjatywy uchwałodawczej Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy dotyczącej założenia Przedszkola nr .… z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku 23 lok 112 (druk nr 218).

7. Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia do Wieloletniego Programu Inwestycyjnego na lata 2010-2014 zadania pn. „Budowa szkoły wraz z przedszkolem i biblioteką publiczną przy ul. Zachodzącego Słońca w Dzielnicy Warszawa-Bemowo” (druk nr 227).

8. Projekt uchwały w sprawie zmiany nazwy ulicy w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy (druk nr 226).

9. Projekt uchwały w sprawie wystąpienia do Rady m.st. Warszawy z projektem uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie zmiany nazwy i statutu Centrum Promocji Zdrowia i Edukacji Ekologicznej Gminy Warszawa – Bemowo (druk nr 216).

10. Projekt uchwały w sprawie zmian w składzie osobowym Komisji Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy (druk nr 220).

11. Projekt uchwały w sprawie zmian w składzie osobowym Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy (druk nr 221).

12. Projekt uchwały w sprawie zmian w składzie osobowym Komisji Budżetu i Finansów Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy (druk nr 222).

13. Projekt uchwały w sprawie zmiany nazwy Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej na Komisję Zdrowia i Spraw Społecznych (druk nr 217).

14. Interpelacje i zapytania.

15. Odpowiedzi na interpelacje.
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=874