www.bemowa.pl

:: Złota tuba bemowskiego ratusza, czyli Bemowo News.
Wiadomość dodana przez: republikanin (2009-08-22 12:19:45)

Wyniki naszej ankiety "Bemowo News to"- monitorujacej na bieżąco opinie czytelników o dzielnicowym organie prasowym wykazują, że przytłaczająca większość obywateli biorących w niej udział uznaje miesięcznik Bemowo News za organ propagandowy rządzącej ekipy.
Nie wchodząc w głębsze dociekania kto rzadzi bemowskim ratuszem, należy zastanowić się, czy samorządowi dzielnicowemu jest sens utrzymywać lokalną wielonakładową prasę zdominowaną przez zwycieską partię. Nie mając jednomandatowego systemu wyborów do samorządu, jako obywatele jesteśmy narażeni na oddawanie naszych spraw, partyjnym interesom.Skutki tego rodzaju manipulacji odbijają się bardzo negatywnie na ciagłości wdrażania i jakości projektowania wielokadencyjnych projektów w życie.
Ciagłe wysłuchiwanie zachwytów aktualnych decydentów jacy są opatrznościowi, zwłaszcza na tle - jak podkreślają - poprzedników, budzi obawy że nie są oni zdolni do rozmachu w podejnowaniu wyzwań mających inny niż doraźno-propagandowy cel.
Kiedy za tej kadencji oddawano bemowski amfiteatr do użytku czyniono to z pełnym przypisaniem sobie autorstwa tej inwestycji. Nie próbowano zaprosić na otwarcie poprzedników, którzy byli tego inicjatorami.
Żałosny stan moralności jaki dominuje w wysokich kręgach politycznych utozsamiających sie z III RP rzuca głęboki cień na lokalne samorządy Warszawy.
Ankieta czytelnicza IRB trwa.
Jej bieżący wynik to 55 % głosów jednoznacznie potwierdzających powyższe obawy. Doliczając do tego 6% traktujących Bemowo News jako kosztowny gadżet mamy zdecydowanie krytyczny obraz zarządzania naszymi pieniędzmi przez ekipę otaczająca pana burmistrza Jarosława Dąbrowskiego.
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=869