www.bemowa.pl

:: Surreal
Wiadomość dodana przez: Maciej W-B (2007-09-16 21:58:56)

Kilkanaście dni temu pewien poseł na Sejm, znany z rustykalnych manier, ni z gruszki ni z pietruszki zaczął publicznie opowiadac ileż to on razy zdradził żonę.
Gdyby jakiś dziennikarz, dla równowagi, spytał jego żonę ile razy ona zdradziła swego macho byłoby bardziej trendy.

Pomijając zażenowanie jakie zawsze budzi publiczne ujawnianie czyichkolwiek intymnych skłonności seksualnych, to w wydaniu polityka tego rodzaju ekshibicjonizm rodzi poważne wątpliwości - czy mamy do czynienia z przedstawicielem narodu jak to określa Konstytucja, czy przedstawicielem rynsztokowej subkultury jaka zdominowała życie polskich środowisk państwowotwórczych.
Byc może po bezkarnych ekscesach, uwłaczających godności piastowanego urzędu prezydenta Stanów Zjednoczomych Ameryki Północnej, niejakiego Billa Clintona, niektórym polskim politykierom został wskazany sposób na pozyskanie zaufania kolejnych wyborców, albo nie mając już nic do stracenia rzeczony pan poseł zastosował metodę tzw. ucieczki do przodu i uprzedził skandal jaki zrodziłyby podobne rewelacje odkryte w kolejnych seksaferach z jego udziałem w tle.
Piszę o tym dopiero teraz, nie tyle z powodu dystansu, jakiego chciałem nabrac do tak podłych (zwłaszcza wobec osoby żony owego pana) wynurzeń, ile z poczucia groteski jaką staje się kampania wyborcza tego jegomościa gdy zaczyna wiuwac przed nosem dziennikarzy, spędzanych na konferencje prasowe z jego udziałem, kwitami na przeciwników politycznych, z których wynika, że opłacali swoje kariery polityczne wyłudzonymi pieniędzmi.
Nie lubic Jarosława Kaczyńskiego to jedno, ale ufac osobie która na wielokrotnej zdradzie małżeńskiej buduje swój imidż do już trzeba byc porąbanym.
Z drugiej strony ,,dialektycznie" rozumując siła najgroźniejszej dla beneficjentów postpezetpeerowskiego ustroju frakcji solidarnościowej (PiS), tkwi w głupocie podobnych do owego deputowanych. W obecnej elekcji załapanie się takich indywiduów do Sejmu RP wydaje się niemożliwe. Chyba, że śnię.
Aha, byłbym zapomnił.
Za 5 (pięc) dni, 20 IX, Połczyńska zostanie przyweócona do normalnego ruchu - jakem...


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=646