www.bemowa.pl

:: Izraelu - opamietaj się.
Wiadomość dodana przez: Maciej Wysiadecki -Banaś (2018-02-03 21:11:52)

Od wielu lat mam możliwość dyskutowania z przeciwnikami Prawa i Sprawiedliwości o odwiecznych imponderabiliach państwa Polskiego toteż mogę zrozumieć fatalny stan emocjonalny blokujący w nich poczucie pozytywnych zmian jakie nastąpiły po 2015 roku dla Rzeczpospolitej zarówno w odbiorze krajowej opinii społecznej jak i zachodniej.

Zjawisko egzystencjalnie głębokiej przebudowy, nastawienia społeczeństw europejskich i północnoamerykańskich do globalnej, technomaterialistycznej wizji ekspansji cywilizacji zachodniej, z umiarkowanie pozytywnego na ostro sceptyczny będzie się tym szybciej pogłębiało, im dłużej kasty polityczne będą bezkarnie korumpowalne przez spekulacyjne molochy kapitałowe, i im odrzucanie chrześcijańskiej racji wywyższenia każdej osoby ludzkiej, podmieniane będzie przez nieokreślony multikultyzm i ogólnikowe niezdefiniowane pojęcia tak zwanych wartości europejskich.
W III RP drastyczna zmiana stylu służebności publicznej z kastowej na uludowioną przyprawiła w ciężką depresję okrągłostołowy establiszment.
Choć bolesna, ta kuracja wstrząsowa powinna pomóc w budowie propaństwowej opozycji parlamentarnej, wyprowadzając z ogłupiających seansów oddziaływania chrypliwego ryku Doroty Stalińskiej i przemówień, totalnych ignorantów politycznych pokroju Grzegorza Schetyny, Donalda Tuska, czy Róży Thun osoby radzące sobie w państwie prawa.
Po dwóch latach wyjątkowo dobrej zmiany wyraźnie daje się zauważyć wzrost prestiżu państwa Polskiego na arenie międzynarodowej.
Wobec nikogo Polacy, jako społeczeństwo, nie wrócą już do statusu wasala.
Nikogo nie zmuszamy do przyjęcia na wiarę naszej dumnej historii ukoronowanej wspaniałymi, acz do niedawna tylko duchowymi zwycięstwami nad marksizmem i hitleryzmem.
To myśmy w 1942 roku wydarli z szatańskich czeluści Sowieckiej Rosji i Holokaust-Werk'ów Rzeszy Niemieckiej elitę tych, którzy po wojnie odzyskali - wyśniony Izrael.
Nie liczyliśmy na wdzięczność, ale kłamstwom nie odpuścimy.
Nawet gdyby przyszło nam ziemię gryźć.
Zbeszcześcilibyśmy świętą ofiarę naszych ojców, matek i młodzieży wymordowanych przez marksistowskich, hitlerowskich i banderowskich ludobójców.adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43900