www.bemowa.pl

:: Wygra Duda.
Wiadomość dodana przez: Absolwent (2015-03-18 23:23:06)

Żaden z kandydatów ubiegających się o elekcję nie jest w stanie poważnie mu zagrozić. Urzędujacy Prezydent marzący o reelekcji jest słaby intelektualnie do tego stopnia że nawet sobie z tego sprawy nie zdaje.   

Otoczony przeciętniakami usiłuje wyborczy dyskurs zastąpić prześmiewiskiem z opozycji i prymitywną demagogią. Lęk przed bezpośrednią debatą z A. Dudą w telewizji publicznej zastanawia. 
To A. Duda powinien obawiać się dyskusji w mediach państwowych praktycznie zawładniętych przez Platformę Obywatelską. 
Dzisiejszy wywiad w TVP Kraśki z zawieszonym senatorem PiS Biereckim pokazał jednak, że kompetentnej indywidualności nie da się poprowadzić jak barana na medialną rzeź.
Kiedy redaktor Kraśko zamykał wywiad z twórcą Skoków Stefczyka nie zdawał sobie jeszcze sprawy, że zaproszony gość nietylko ośmieszył tezy wygłaszane w mediach na temat jego dwulicowości wobec idei spółdzielczych kas kredytowych,, których był niekwestionowanym twórcą i wieloletnim prezesem.
Senator Bierecki przesunął uwagę widzów, z wydumanych zarzutów jakie listownie rozpowszechnia na jego temat szef KNF Jakubiak i które w wywiadzie Kraśki miały urosnąć do afery 25-lecia III RP - jak sobie tego życzył nie kto inny, a sam L. Balcerowicz - na dwumiliardowy przekręt w Skok Wołomin. 
Kraśko mimowoli przyczynił się do upublicznienia skali zaniedbań pana Jakubiaka w zapobieżeniu stratom generowanym przez wołomińską spółdzielnię.
Telewizyjna debata B. Komorowski A. Dudą równie szybko wymknęłaby sie spod kontroli prowadzącego redaktora zważywszy kompetencje kandydata PiS i niedostatki B. Komorowskiego. Gdyby jednak do niej doszło. 
Wygra Duda.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43293