www.bemowa.pl

:: Turbo sesja VIII-IX/2015 dzisiaj o 19:00 w zwykłym miejscu.
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2015-02-26 15:24:09)

Dziwnie znajome obyczaje panują w zastępach partii lansującej i finansującej B. Komorowskiego na reelekta. Z perspektywy Bemowa ma sie to tak.


Ogłaszanie terminu sesji Rady w jej przeddzień, wielodniowość sesji, wielokrotne zrywanie (przerwy), nakładanie na siebie terminów sesji zaległych i ekspresowych.
Wypisz wymaluj jak sejmikowanie za Sasów. Bemowo niczym chyląca się ku upadkowi Rzeczpospolita stało się polem zażartych walk lokalnych rokoszan z lojalistami Platformy Obywatelskiej o władzę przy pustej kasie m.st. Warszawy.
Nasza dzielnica jest wyłożona na obie łopatki przez nabuzowanych ambicjami hochsztaplerów wikłających się w coraz idiotyczniejsza problemy dołujace społeczność dzielnicy i powagę Warszawy.
Bezhołowie partyjniackich urzędasów przed i po wyborach samorzadowych osiągnęło kolejny szczyt.
Usadowienie K. Zygrzaka na stanowisku burmistrza i przewodnictwo zgranego J. Dąbrowskiego w Radzie Bemowa nałożyło się na chaos panujący w stolicy i ujawniło słabość menedżerską Hanna Gronkiewicz Waltz.
Prezydent kompletnie nie panuje nad sytuacją w partii i mieście.
Nie trzeba dużej prznikliwości, by zdać sobie sprawę, że zmasowana propaganda ej sukcesów nie dorasta rozmiarom naszemu bankructwu.
Ja również uważam, że bez rozpisania nowych wyborów w dzielnicy nie przywróci się powagi i zaufania Radzie i Zarządowi lokalnemu.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43289