www.bemowa.pl

:: Przedwyborcza debata w Bemowskim Centrum Kultury
Wiadomość dodana przez: Redakcja (2006-10-30 13:56:39)

W środę 8 listopada o godzinie 17.00 w centrum art.bem odbędzie się otwarta debata z kandydatami na urząd Prezydenta Warszawy.


Organizatorami debaty są burmistrz Włodzimierz Całka i porozumienie Nasze Miasto. „Nigdy warszawiacy nie mieli okazji do bezpośredniej rozmowy ze wszystkimi kandydatami na urząd Prezydenta Warszawy. Niech równą szansę mają także Ci spośród nas, których media z góry skazały na przegraną. Rozmowa o Naszym Mieście to rozmowa partnerów i ludzi, którym leży na sercu dobro tego miasta i jego rozwój.” – czytamy w treści zaproszenia, które burmistrz wystosował do wszystkich kandydatów.

Debata będzie miała formułę otwartą – kandydaci będą odpowiadali na pytania zadawane z sali (każdy z nich będzie miał 2 minuty na odpowiedź), a także będą zadawali pytania sobie nawzajem. Spotkanie poprowadzi Piotr Zygarski z porozumienia Nasze Miasto.

Organizatorzy liczą na obecność wszystkich kandydatów na Prezydenta. Dyskusja zapowiada się ciekawie, ponieważ każdy z mieszkańców będzie mógł zadać pytanie osobom ubiegającym się o najważniejszy urząd stolicy.

Wszystkich mieszkańców Bemowa i Warszawy zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu – nic o nas bez nas. Środowa debata ma szanse stać się prawdziwą walką na argumenty – w odróżnieniu od jednostronnych prezentacji poszczególnych ugrupowań. Mamy nadzieję, że zamiast „targowiska z kiełbasą wyborczą” będziemy świadkami rzeczowej dyskusji z udziałem mieszkańców. Oby tylko wśród dyskutantów nie było „równych” i „równiejszych”...

Otwarta Debata na Bemowie 8 listopada (środa) godz. 17.00 Bemowskie Centrum Kultury ul. Górczewska 201 (wjazd od ul. Konarskiego).adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=428