www.bemowa.pl

:: Jesień - czas wykopków
Wiadomość dodana przez: Artur Grzeszczyk (2006-09-23 21:05:45)

Jesień to tradycyjny czas na wykopki. Na polach rolnicy wykopują ziemniaki, w Sejmie koalicjanci wykopali buraka, zaś trener Legii wykopał z drużyny Piotra "Nędza" Włodarczyka.


Nic dziwnego, że również na Bemowie sezon wykopkowy w pełni. Wykopujemy pełną parą co i gdzie tylko się da. Głównie, niestety, na ulicach.

Pętle, drogi, przystanki, chodniki, parkingi, progi, podjazdy... Pozostałości po remoncie Górczewskiej, rozkopana od wieków Połczyńska, poprawiana Powstańców Śląskich, wykładana kostką Człuchowska - to tylko niewielki wkład Bemowa w dzieło ogólnonarodowego wykopywania. Kierowcy i przechodnie trochę narzekają, ale jednak oczekują, że "po wykopkach" ich sytuacja znacznie się poprawi.

Wszystko to przecież w szczytnym celu. Kartofle, buraki, fajtłapy, dziury. Jak już wykopią co do wykopania, zakopią co należy zakopać, posprzątają i oddadzą ludziom - będzie lepiej. Na Bemowie też. Tylko czy aby na pewno się wykażą i nie zostawią nas z bublem (takim jak przy Górczewskiej) na kolejne lata?

Tegoroczny sezon na wykopki zapowiada się na długo.
Wiejscy wróżowie i specjaliści z Wiejskiej zgadzają się jednak co do jednego - kulminacja nastąpi w połowie listopada.

Kliknij aby powiększyćadres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=383