www.bemowa.pl

:: Jak Carrefour wykańcza Bemowskie Centrum Handlowe.
Wiadomość dodana przez: Maciej IRB (2005-03-22 17:09:28)

Straszno robi się człowiekowi gdy chcąc nieco zaczerpnąć kameralnych nastrojów małych sklepików, kafejek, restauracji wybierze się do BCH. Jeśli nie był tam parę lat to nim rzuci, jeśli rok temu to nim wstrząśnie, a za rok to chyba przyjdzie się powiesić.

 Why ?Bo moloch po przeciwnej stronie ulicy, niczym lep na muchy wychwytuje bezkrytycznych konsumentów, a BCH robi wszystko by wejść w  rolę odstraszacza midle class (przepraszam za błąd, ale wkurzają mnie tylko błędy gdy piszę po polsku) do zapuszczania się w jego uliczki.

Na dobrą sprawę ktoś czyha na całkowite bankructwo tego niegłupio pomyślanego zakątka Bemowa z rozkosznym małpim gajem dla milusińskich i dumnych z nich rodziców.

Czyha by przerobić je na zamknięty obiekt o siedmiu kondygnacjach do sejlu lub rentu apartamentów.

Ten ktoś nosi ponure, obco brzmiące, imię dewloper, a poza tym jest to rzutki przedstawiciel klasy wyższej średniej, w Polsce jeszcze nie istniejącej poza wyjątkami. 

Póki to jeszcze nie nastąpiło zastanów się small biznesie polski na co czekasz, czy nie widzisz, iż masz w ręku wspaniały obiekt rekreacyjno-merkantylny w który wystarczy wdmuchnąć paręset tysięcy złotych i zrobić zeń sielankowe BCH.

Nawet pod bokiem takiego os’inematowanego karfurozaura można zrobić świetny interes dla nieco innej niż stadnej klienteli. 


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=32