www.bemowa.pl

:: Szansa dla Polski. Socjalizm unijny rozchwiany.
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2005-06-18 22:09:24)

Po zdyskredytowaniu przez obywateli Francji i Holandii Traktatu Konstytucyjnego, kolejny gwóźdź do trumny euroalienów wbito wczoraj w Brukseli.

Anglicy nie chcą płacić, Holendrzy robią wszystko aby się uwolnić od haraczu, a Francja ani myśli z zaprzestania gigantycznego dotowania swojego rolnictwa ze wspólnej kasy.

Altruista Belka zdumiony egoizmem państw Europy, może okazać się mniej wybitnym premierem, kiedy przyjdzie komponować przyszłoroczny budżet bez liczenia na powrót polskiego haraczu do kasy RP.

A, że on już nie będzie w przyszłym roku premierem to mała pociecha dla rynku polskiego rozchwianego przed i po przystąpieniu do UE.

Zapowiadają się ciekawe czasy.

Oby kolejne pokolenie Polaków nie musiało pytać nas, cośmy robili że oni miast u siebie żyć i pracować, włóczą się po świecie za chlebem jak ich pradziadowie za zaborów.

Kiedy się patrzy na umizgi Wałęsów do Kwaśniewskich nasuwa się skojarzenie iż Oni zwierają ciaśniej szeregi jak zwykło się czynić przed decydującym starciem.

Kiedyś wolnością nęcił nas Bonaparte i guzik z tego wyszło.

Tym razem jednak naszego ducha ukształtował Jan Paweł II i wyjdzie z tego wielkie dzieło. Dzieło na miarę prawdziwie Wielkiej Europy.

Europy Ojczyzn.

Nam Polakom znowu wypada nie zawieść i stanąć w pierwszym szeregu.
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=110